قوانین سایت آتراپات

در صورتی که شخصی که ادعای مالکیت صفحه ای را می کند باید یا خود شخصی باشد که اطلاعات صفحه درباره او است و یا از طرف مالک اطلاعات صفحه اجازه چنین کاری را داشته باشد در غیر اینصورت پیگرد قانونی خواهد داشت.

اگر مالک اطلاعات صفحه ای درخواست ویرایش و یا در دست گرفتن مدیریت صفحه را می دهد در این صورت یعنی اجازه درج و قرار گرفتن اطلاعاتش را به سایت آتراپات داده است و دیگر حق هیچگونه شکایت و ناراحتی را از ما در این مورد را ندارد ! چون بخشی از سایت شبیه به پروژه هایی چون موتورهای جستجوگر کار کرده ( که موتور جستجوگر در حال حاضر تقریبا تمام صفحات که برای لینک دادن استفاده می شود بدون عکس هستند) و یا به صورت پروژه هایی چون ویکی پدیا کار کرده خیلی خیلی پیش می آید که در ابتدا شخص صاحب اطلاعات صفحه، آن اطلاعات را وارد نکرده باشد بخصوص در صفحاتی که تصویر ندارند (البته ما معمولا اگر تصویر شخص قرار دهیم تصویری قرار می دهیم که اجازه دسترسی آزاد به آن توسط سازمان هایی داده شده باشد ولی در حال حاضر از تصویر استفاده نمی کنیم چون دردسرش کمتر است به گفته صائب اصفهانی که می گوید زلیخا مُرد از این حسرت ، که یوسف گشته زندانی - چرا عاقل کُنَد کاری ، که باز آرَد پشیمانی - که برای پروژه های رایگان کوچکترین اذیتی بی انصافی است و ما چرا خودمان را درگیر کارهایی کنیم که به ما سنگ پرتاب شود ) پس اگر درخواست ویرایش دریافت حساب مدیریت داده اید با وجود این اطلاعات در سایت ما مشکلی نداشته اید چون بخصوص ما پیوسته اطلاعات را در حال حذف هستیم هرچند اطلاعات خاصی نیست و درصد قابل توجه از آن کمک کننده به کشور و مردم ایران و حتی خود صاحب اطلاعات صفحه است.در مورد درخواست های حذف هم چنین قانونی وجود دارد که وقتی درخواست حذف می دهید و صفحه حذف می شود دیگر تمام و حق گله و شکایت و ناراحتی را ندارید و آن موضوع تمام شده است.

اگر کاربران سایت اطلاعات غلط و اشتباهی به سایت آتراپات دهند پیگرد قانونی خواهد داشت.

قوانین سایت پیوسته بروز می شود و ادامه فعالیت کاربران به معنای پذیرش قوانین جدید سایت می باشد.

بر روی گزینه انتخابی کلیک کنید
{{ titlereport }}

هشدار جدی: اگر شما صاحب اطلاعات صفحه با عنوان " دکتر محمد مهدی رحمانی " نیستید و یا اگر از طرف ایشان اجازه دریافت حساب مدیریت، ویرایش و حذف این صفحه را ندارید حتما و حتما با کلیک کردن در این قسمت از این بخش خارج شوید .

یک گزینه انتخاب کنید:

توضیحات خود را در این قسمت زیر بنویسید:

{{ titlereportfile }}اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید با کلیک کردن در این قسمت به بخش ورود به سایت بروید و از آن قسمت وارد سایت شوید ولی اگر تاکنون در سیستم ثبت نام نکرده اید با کلیک کردن در این قسمت به بخش ثبت نام رفته و در سایت ثبت نام کنید .

شماره چهار رقمی پیامک شده را وارد کنید

{{vbazyabikardan2 }}

{{ messagebazyabi }}

کد چهار رقمی به شماره {{bazyabikardan}} ارسال شد . در صورت عدم دریافت آن لطفا ابتدا {{counter}} ثانیه دیگر صبر کنید و بعد سپس می توانید مجدد امتحان کنید .
برای ارسال مجدد کد چهار رقمی به شماره {{bazyabikardan}} لطفا اینجا را کلیک کنید . . {{mesvaziatemobile }}
{{ meslogin }}
بخش ورود به سایت

اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید با کلیک کردن در این قسمت به بخش ورود به سایت بروید و از آن قسمت وارد سایت شوید ولی اگر تاکنون در سیستم ثبت نام نکرده اید با کلیک کردن در این قسمت به بخش ثبت نام رفته و در سایت ثبت نام کنید .

ورود با شماره موبایل یا شماره ملی
ابتدا باید شماره موبایل خود را از طریق پیامک تایید کنید که برای انجام این کار باید روی دکمه زیر کلیک کنید