دکتر ویدا یوسفیان     جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی
بورد

دکتر ویدا یوسفیان

جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی بورد تخصصی عضو انجمن جراحان زیبایی...

جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی بورد تخصصی عضو انجمن جراحان زیبایی لیزر واژن لابياپلاستي ۰۲۱-۲۲۰۷۴۰۶۵ شهرك غرب،خ فرحزادی،۱۸متری مطهری،پ۱۶۸.

  پیشنهادی ها (برای نمایش بر روی هر کدام کلیک کنید) :

 دکتر محمد مهدی رحمانی
جراح فوق تخصص اورولوژی دکتر حسین پایدار اردکانی جراح زیبایی بینی مشهد  مهندس محسن عابدی -استیو سایروس (Steve Cyrus )

توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده توسط کاربران سایت انجام شده و سایت آتراپات هیچ گونه مسئولیتی در قبایل هر کدام قبول نمی کند در صورت مغایرت این اطلاعات ،پشتیبانی آتراپات را با کلیک کردن در این لینک مطلع سازید

اطلاعات تماس

 اینستاگرام: dr_vidayousefian

اگر دنبال صفحه اینستاگرام دکتر ویدا یوسفیان می گردید در این صفحه آن را پیدا کرده اید چون برای رفتن به صفحه ایستاگرام دکتر ویدا یوسفیان باید اینجا را کلیک کنید تا به صفحه اینستاگرام دکتر ویدا یوسفیان بروید .

متاسفانه سامانه و سیستم نوبت دهی آنلاین مطب دکتر ویدا یوسفیان فعال نیست و شما نمی توانید نوبت اینترنتی از طریق سیستم نوبت دهی مطب دکتر ویدا یوسفیان در سامانه نوبت دهی آنلاین آتراپات داشته باشید . بنابراین حتما از سرکار خانم دکتر ویدا یوسفیان بخواهید که سامانه نوبت دهی اینترنتی آتراپات را فعال کند که بعدها شما و عزیزانی شبیه به شما لذت گرفتن نوبت را در این سامانه تجربه کند و همچنین سرکار خانم دکتر ویدا یوسفیان کسب و کار خود را بیشتر توسعه دهد .