دکتر سلمان اسلامی دکترسلمان اسلامی
 جراح و متخصص  کلیه و مجا

دکتر سلمان اسلامی

دکترسلمان اسلامی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری نازایی پروستات...

دکترسلمان اسلامی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری نازایی پروستات واریکوسل مثانه . تلفن :۸۸۳۴۳۴۴۴-۴۵-۴۶ . مدیریت پیج توسط:@khanepezeshkan .

  پیشنهادی ها (برای نمایش بر روی هر کدام کلیک کنید) :

 دکتر محمد مهدی رحمانی
جراح فوق تخصص اورولوژی دکتر حسین پایدار اردکانی جراح زیبایی بینی مشهد  مهندس محسن عابدی -استیو سایروس (Steve Cyrus )

توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده توسط کاربران سایت انجام شده و سایت آتراپات هیچ گونه مسئولیتی در قبایل هر کدام قبول نمی کند در صورت مغایرت این اطلاعات ،پشتیبانی آتراپات را با کلیک کردن در این لینک مطلع سازید

اطلاعات تماس

  وب سایت: http://www.iranianurology.com/

 اینستاگرام: drsalmaneslami

اگر دنبال صفحه اینستاگرام دکتر سلمان اسلامی می گردید در این صفحه آن را پیدا کرده اید چون برای رفتن به صفحه ایستاگرام دکتر سلمان اسلامی باید اینجا را کلیک کنید تا به صفحه اینستاگرام دکتر سلمان اسلامی بروید .

متاسفانه سامانه و سیستم نوبت دهی آنلاین مطب دکتر سلمان اسلامی فعال نیست و شما نمی توانید نوبت اینترنتی از طریق سیستم نوبت دهی مطب دکتر سلمان اسلامی در سامانه نوبت دهی آنلاین آتراپات داشته باشید . بنابراین حتما از جناب آقای دکتر سلمان اسلامی بخواهید که سامانه نوبت دهی اینترنتی آتراپات را فعال کند که بعدها شما و عزیزانی شبیه به شما لذت گرفتن نوبت را در این سامانه تجربه کند و همچنین جناب آقای دکتر سلمان اسلامی کسب و کار خود را بیشتر توسعه دهد .