کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی پزشک پوست ، مو ، زیبایی

کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی

★★★★★

پزشک پوست ، مو ، زیبایی

دکتر زهرا ادبی پس از به پایان رساندن دوره پزشکی در سال ۹۳ و همزمان با سپری نمودن طرح و تعهدات کانونی خود تصمیم به کسب دانش در زمینه Medical Aesthetic گرفتند و با طی نمودن دوره های مربوطه آن ؛ به اخذ گواهینامه های بین المللی متعددی اعم از ” کانادا Maple ” و گواهینامه های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نائل آمدند. خدماتی از جمله تزریق ژل بوتاکس جوانسازی پوست لیفت نخ و … از جمله خدماتی است که ایشان با بیش از هشت سال تجربه به مراجعین خود ارائه می‌دهند.

شماره نظام پزشکی: 146640

نظرات داده شده به کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی

5 از 5
★★★★★
این نظر به صورت خودکار و تستی توسط سیستم ساخته شده است و با ارائه اولین نظر این نظر نیز حذف می شود که شما می توانید با کلیک کردن در این قسمت رای و نظر خود را ثبت کنید : کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی در کارشان بسیار حرفه ای و دقیق و عالی هستند و از نظر اخلاق و رفتار در کارشان زبانزد عام و خاص هستند و تاکنون شخصیت بزرگی مانند کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی ندیده ام

رای یا همان امتیار یک خیلی بد، دو بد، سه متوسط، چهار خوب و پنج عالی و خیلی خوب معنی می دهد .

آدرس ها

آدرس کلینیک :شهر کرج - عظیمیه ، برج ماندگار، طبقه 8 واحد 801 - کلینیک پوست ، مو ، زیبایی سمین

شماره تماس: 02634441333

ساعات کاری: ده صبح تا ۱۰ شب


گالری تصاویر

دکتر زهرا ادبی پس از به پایان رساندن دوره پزشکی در سال ۹۳ و همزمان با سپری نمودن طرح و تعهدات کانونی خود تصمیم به کسب دانش در زمینه Medical Aesthetic گرفتند و با طی نمودن دوره های مربوطه آن ؛ به اخذ گواهینامه های بین المللی متعددی اعم از ” کانادا Maple ” و گواهینامه های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نائل آمدند. خدماتی از جمله تزریق ژل بوتاکس جوانسازی پوست لیفت نخ و … از جمله خدماتی است که ایشان با بیش از هشت سال تجربه به مراجعین خود ارائه می‌دهند. دکتر زهرا ادبی پس از به پایان رساندن دوره پزشکی در سال ۹۳ و همزمان با سپری نمودن طرح و تعهدات کانونی خود تصمیم به کسب دانش در زمینه Medical Aesthetic گرفتند و با طی نمودن دوره های مربوطه آن ؛ به اخذ گواهینامه های بین المللی متعددی اعم از ” کانادا Maple ” و گواهینامه های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نائل آمدند. خدماتی از جمله تزریق ژل بوتاکس جوانسازی پوست لیفت نخ و … از جمله خدماتی است که ایشان با بیش از هشت سال تجربه به مراجعین خود ارائه می‌دهند. دکتر زهرا ادبی - کلینیک تخصصی زیبایی پوست مو لیزر ترمیم کاشت مو زنان مرداندکتر زهرا ادبی - کلینیک تخصصی زیبایی پوست مو لیزر ترمیم کاشت مو زنان مرداندکتر زهرا ادبی - کلینیک تخصصی زیبایی پوست مو لیزر ترمیم کاشت مو زنان مرداندکتر زهرا ادبی - کلینیک تخصصی زیبایی پوست مو لیزر ترمیم کاشت مو زنان مرداندکتر زهرا ادبی - کلینیک تخصصی زیبایی پوست مو لیزر ترمیم کاشت مو زنان مرداندکتر زهرا ادبی - کلینیک تخصصی زیبایی پوست مو لیزر ترمیم کاشت مو زنان مرداندکتر زهرا ادبی - کلینیک تخصصی زیبایی پوست مو لیزر ترمیم کاشت مو زنان مردان
تصاویر بیشتر...

اطلاعات تماس

وب سایت: www.samin.co

اینستاگرام: samin.skin.beauty.clinic

اگر دنبال صفحه اینستاگرام کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی می گردید در این صفحه آن را پیدا کرده اید چون برای رفتن به صفحه ایستاگرام کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی باید اینجا را کلیک کنید تا به صفحه اینستاگرام کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی بروید .

واتساپ: 989912189688

اگر دنبال حساب واتساپ کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی می گردید در این صفحه آن را پیدا کرده اید چون برای رفتن به صفحه واتساپ کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی باید اینجا را کلیک کنید تا به صفحه واتساپ کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی بروید .

کارت ویزیت

دکتر زهرا ادبی پس از به پایان رساندن دوره پزشکی در سال ۹۳ و همزمان با سپری نمودن طرح و تعهدات کانونی خود تصمیم به کسب دانش در زمینه Medical Aesthetic گرفتند و با طی نمودن دوره های مربوطه آن ؛ به اخذ گواهینامه های بین المللی متعددی اعم از ” کانادا Maple ” و گواهینامه های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نائل آمدند. خدماتی از جمله تزریق ژل بوتاکس جوانسازی پوست لیفت نخ و … از جمله خدماتی است که ایشان با بیش از هشت سال تجربه به مراجعین خود ارائه می‌دهند.

برای دانلود کارت ویزیت بر روی تصویر یا در این قسمت کلیک کنید (ضربه بزنید).

شبکه های اجتماعی

لینک این صفحه را با کلیک بر روی تصاویر زیر در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید و همچنین می توانید با کلیک کردن در این قسمت لینک این صفحه را برای دوستانتان پیامک کنید

*** با توجه به اینکه آتراپات اطلاعات هیچ صفحه کسب و کار و اشخاص را صد در صد تایید نمی کند کاربران موظف هستند که مراقب سوء استفاده های احتمالی باشند و مسئولیت آن را بپذیرند ***

کلمات کلیدی

کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی برترین پزشک در کرج , کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی بهترین پزشک کرج , کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی خاص ترین پزشک کرج , سیستم نوبت دهی اینترنتی کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی پزشک کرج , سیستم نوبت دهی اینترنتی کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی پزشک کرج , شماره کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی کرج , نوبت دهی کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی کرج , بیوگرافی کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی کرج , آدرس مطب کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی کرج , سیستم نوبت دهی اینترنتی کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی کرج , مطب کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی کرج , سیستم نوبت دهی کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی کرج , وب سایت رسمی کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی کرج , پیج اینستاگرام کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی کرج (کلمات کلیدی برای موتورهای جستجوگر هست و می تواند غیرواقعی باشد. )

بر روی گزینه انتخابی کلیک کنید
{{ titlereport }}

هشدار جدی: اگر شما خود کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی نیستید و یا اگر از طرف ایشان اجازه دریافت حساب مدیریت، ویرایش و حذف این صفحه را ندارید حتما و حتما با کلیک کردن در این قسمت از این بخش خارج شوید .

یک گزینه انتخاب کنید:

توضیحات خود را در این قسمت زیر بنویسید:

{{ titlereportfile }}از طریق فرم زیر می توانید در سایت ثبت نام کنید
حداقل 5 کاراکتر
حداقل 5 کاراکتر
حداقل 6 کاراکتر
حداقل شش حرف باید وارد کنید
انجام ثبت نام به منزله پذیرش قوانین سایت می باشد.
اگر تاکنون در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید .

شماره چهار رقمی پیامک شده را وارد کنید

{{vbazyabikardan2 }}

{{ messagebazyabi }}

کد چهار رقمی به شماره {{bazyabikardan}} ارسال شد . در صورت عدم دریافت آن لطفا ابتدا {{counter}} ثانیه دیگر صبر کنید و بعد سپس می توانید مجدد امتحان کنید .
برای ارسال مجدد کد چهار رقمی به شماره {{bazyabikardan}} لطفا اینجا را کلیک کنید . . {{mesvaziatemobile }}

با موفقیت ثبت شد ولی در صورت دلخواه دلیل خود را برای رای دادن به این عزیز بیان کنید؟

{{ meslogin }}
بخش ورود به سایت

اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید با کلیک کردن در این قسمت به بخش ورود به سایت بروید و از آن قسمت وارد سایت شوید ولی اگر تاکنون در سیستم ثبت نام نکرده اید با کلیک کردن در این قسمت به بخش ثبت نام رفته و در سایت ثبت نام کنید .

برای رای دادن به کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی باید حداقل یک دسته بندی را با کلیک بر روی هر گزینه انتخاب کنید

مهارت و تبحر در حرفه و تخصص

شخصیت، اخلاق و رفتار

به کلینیک سمین ، دکتر زهرا ادبی از یک تا 5 چه رأی می دهید ؟ برای انتخاب رای بر روی ستاره ها کلیک کنید و در آخر بر روی ثبت رای کلیک کنید.

رای انتخابی فعلی شما {{rating.current}} از {{rating.max}} است.

1(خیلی بد)، 2 (بد)، 3 (متوسط)، 4 (خوب)، 5 (عالی)

دسته های انتخابی شامل مهارت و تبحر در حرفه و تخصص شخصیت، اخلاق و رفتار می باشد برای تغییر آن می توانید اینجا را کلیک کنید
هنوز شما دسته ای برای انجام عملیات نظر دادن/رای دادن انتخاب نکرده اید که باید برای این کار حتما یکی از دسته بندی های موضوعات را با کلیک کردن در این قسمت انتخاب نمایید .

بارگذاری تصویر مرتبط با رای یا نظر خودتان ...ورود با شماره موبایل یا شماره ملی
ابتدا باید شماره موبایل خود را از طریق پیامک تایید کنید که برای انجام این کار باید روی دکمه زیر کلیک کنید
برسی نهایی قبل ثبت نوبت
آیا مطمئن هستید که می خواهید برای تاریخ {{dt| jalaliDatea:'jYYYY/jMM/jDD'}} ، راس ساعت {{saatereserv}} نوبت بگیرید ؟
بله مطمئن هستم و ثبت شود بله مطمئن هستم و پرداخت با درگاه بانک بله مطمئن هستم و پرداخت با درگاه بانک خیر مطمئن نیستم

شما یک نوبت پرداخت نشده برای {{tabblefirst.reservation_start| jalaliDate:'jYYYY/jMM/jDD HH:mm'}} به ثبت رسیده است .

این نوبت قبلی حذف شود و نوبت جدید پرداخت شود این نوبت قبلی حذف شود و نوبت جدید پرداخت شود همین نوبت قبلی را پرداخت می کنم
بر روی گزینه انتخابی کلیک کنید
بر روی گزینه انتخابی کلیک کنید