دكتر مهدى فهيمى هنزائى ارتودنتيست،داراى بوردتخصصى،استاديارسا

دكتر مهدى فهيمى هنزائى

ارتودنتيست،داراى بوردتخصصى،استاديارسابق دانشگاه،فارغ التحصيل دانشگاه ش...

ارتودنتيست،داراى بوردتخصصى،استاديارسابق دانشگاه،فارغ التحصيل دانشگاه شهيدبهشتى،رتبه ى دورقمى كنكورسراسرى،عضو بنيادنخبگان،عضو انجمن ارتودنسى ايران.

  پیشنهادی ها (برای نمایش بر روی هر کدام کلیک کنید) :

 دکتر محمد مهدی رحمانی
جراح فوق تخصص اورولوژی دکتر حسین پایدار اردکانی جراح زیبایی بینی مشهد  مهندس محسن عابدی -استیو سایروس (Steve Cyrus )

توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده توسط کاربران سایت انجام شده و سایت آتراپات هیچ گونه مسئولیتی در قبایل هر کدام قبول نمی کند در صورت مغایرت این اطلاعات ،پشتیبانی آتراپات را با کلیک کردن در این لینک مطلع سازید

اطلاعات تماس

  وب سایت: http://www.drfahimi-ortho.ir/

 اینستاگرام: dr_mehdifahimi

اگر دنبال صفحه اینستاگرام دكتر مهدى فهيمى هنزائى می گردید در این صفحه آن را پیدا کرده اید چون برای رفتن به صفحه ایستاگرام دكتر مهدى فهيمى هنزائى باید اینجا را کلیک کنید تا به صفحه اینستاگرام دكتر مهدى فهيمى هنزائى بروید .

متاسفانه سامانه و سیستم نوبت دهی آنلاین مطب دكتر مهدى فهيمى هنزائى فعال نیست و شما نمی توانید نوبت اینترنتی از طریق سیستم نوبت دهی مطب دكتر مهدى فهيمى هنزائى در سامانه نوبت دهی آنلاین آتراپات داشته باشید . بنابراین حتما از جناب آقای دكتر مهدى فهيمى هنزائى بخواهید که سامانه نوبت دهی اینترنتی آتراپات را فعال کند که بعدها شما و عزیزانی شبیه به شما لذت گرفتن نوبت را در این سامانه تجربه کند و همچنین جناب آقای دكتر مهدى فهيمى هنزائى کسب و کار خود را بیشتر توسعه دهد .