فتوگرافی پزشکی طب نگار عکس پزشکی یا فتوگرافی جهت ارتودنسی ری

فتوگرافی پزشکی طب نگار

★★★★★

عکس پزشکی یا فتوگرافی جهت ارتودنسی رینوپلاستی یا جراحی بینی ،پیکر تراشی

نظرات داده شده به فتوگرافی پزشکی طب نگار فتوگرافی پزشکی طب نگار

5 از 5
★★★★★
16 اسفند 1402
(گزارش تخلف)

گالری تصاویر

مرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار فتوگرافی پزشکی طب نگار عکس پزشکی جهت ارتودنسی رینوپلاستی یا جراحی بینی ،پیکر تراشیمرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار فتوگرافی پزشکی طب نگار عکس پزشکی جهت ارتودنسی رینوپلاستی یا جراحی بینی پیکر تراشیمرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار فتوگرافی پزشکی طب نگار عکس پزشکی جهت ارتودنسی رینوپلاستی یا جراحی بینی پیکر تراشی البرز کرجمرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار فتوگرافی پزشکی طب نگار عکس پزشکی جهت ارتودنسی رینوپلاستی یا جراحی بینی پیکر تراشی البرز کرجمرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار فتوگرافی پزشکی طب نگار عکس پزشکی جهت ارتودنسی رینوپلاستی جراحی بینی پیکر تراشی البرز کرجمرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار فتوگرافی پزشکی طب نگار عکس پزشکی جهت ارتودنسی رینوپلاستی جراحی بینی پیکر تراشی البرز کرجمرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار فتوگرافی پزشکی طب نگار عکس پزشکی جهت ارتودنسی رینوپلاستی جراحی بینی پیکر تراشی البرز کرج
تصاویر بیشتر...

کارت ویزیت

فتوگرافی پزشکی طب نگار عکس پزشکی یا فتوگرافی جهت ارتودنسی رینوپلاستی یا جراحی بینی ،پیکر تراشی

برای دانلود کارت ویزیت بر روی تصویر یا در این قسمت کلیک کنید (ضربه بزنید).

اطلاعات بیشتر درباره مرکز فتوگرافی پزشکی طب نگار

مرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار، به عنوان یک مرجع برتر در زمینه فتوگرافی پزشکی در استان البرز، به ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای به بیماران و پزشکان محترم می‌پردازد.

خدمات عالی در زمینه عکاسی پزشکی و جراحی‌های زیبایی:

 • عکس پزشکی ارتودنسی و جراحی بینی (رینوپلاستی): ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته فتوگرافی، عکاسی ارتودنسی و رینوپلاستی را با دقت و کیفیت بالا انجام می‌دهیم.

 • پیکر تراشی و فتوگرافی جسمانی: با تخصص در فتوگرافی بدن، عکس‌های پزشکی جهت پیکرتراشی و جراحی‌های جسمانی را به شکلی حرفه‌ای و زیبا ثبت می‌کنیم.

خدمات متنوع با کیفیت برتر:

مرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار از سال ۱۳۹۸ با هدف ارائه خدمات فتوگرافی تخصصی در حوزه‌های دهان، بینی، صورت و سایر زمینه‌های پزشکی تأسیس شده است. هدف اصلی این مجموعه، ارتقاء سطح کیفیت عکاسی پزشکی برای بیماران و پزشکان محترم می‌باشد.

مدیریت با تجربه:

مدیریت این مرکز توسط خانم هادی و خانم بلیکه با تجربه و تخصص زیاد صورت می‌گیرد. این تیم پویا و پرانرژی، با رعایت استانداردهای حرفه‌ای، به ارائه خدمات عکاسی پزشکی با کیفیت و قابل اعتماد متعهد است.

متخصص در عکس پزشکی:

ما به عنوان مرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار برخوردار از تجهیزات پیشرفته و تیم متخصص هستیم که تنها در زمینه عکس پزشکی یا همان فتوگرافی فعالیت می‌کنیم. با ما، اعتماد به دقت و حرفه‌ای بودن خدمات تضمین شده است.

بهترین خدمات عکاسی پزشکی در کرج:

این مرکز با افتخار بهترین خدمات عکاسی در کرج را ارائه می‌دهد. ما با توجه به نیازهای شما، خدماتی با کیفیت و متنوع ارائه می‌کنیم.

 فتوگرافی پزشکی طب نگار، نامی که به معنای کیفیت و حرفه‌ای بودن در عکاسی پزشکی است. همراه ما باشید تا زیبایی و دقت در عکاسی پزشکی را تجربه کنید

اطلاعات تماس

شماره تماس : ۰۹۱۲۱۳۳۴۲۴۴-۰۹۰۲۱۵۶۰۳۷۳-۰۲۶۳۲۲۶۵۶۵۲

اینستاگرام: teb_negar

اگر دنبال صفحه اینستاگرام فتوگرافی پزشکی طب نگار می گردید در این صفحه آن را پیدا کرده اید چون برای رفتن به صفحه ایستاگرام فتوگرافی پزشکی طب نگار باید اینجا را کلیک کنید تا به صفحه اینستاگرام فتوگرافی پزشکی طب نگار بروید .

آدرس : استان البرز - شهرستان کرج - بین چهارراه طالقانی ومیدان شهدا جنب اداره پست، ساختمان وزراء طبقه 4 ، واحد 403

گوگل مپ: مسیریابی توسط گوگل مپ (Google Map)

شبکه های اجتماعی

لینک این صفحه را با کلیک بر روی تصاویر زیر در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید و همچنین می توانید با کلیک کردن در این قسمت لینک این صفحه را برای دوستانتان پیامک کنید

*** با توجه به اینکه آتراپات اطلاعات هیچ صفحه کسب و کار و اشخاص را صد در صد تایید نمی کند کاربران موظف هستند که مراقب سوء استفاده های احتمالی باشند و مسئولیت آن را بپذیرند ***

کلمات کلیدی

مرکز تخصصی عکس برداری پزشکی طب نگار ، بهترین خدمات عکاسي و فيلمبرداري در کرج برترین خدمات عکاسي و فيلمبرداري در کرج خدمات عکاسي و فيلمبرداري خوب در کرج آدرس عکاسی پزشکی البرز کرج عکاسی پزشکی البرز کرج (کلمات کلیدی برای موتورهای جستجوگر هست و می تواند غیرواقعی باشد. )

بر روی گزینه انتخابی کلیک کنید
{{ titlereport }}

هشدار جدی: اگر شما صاحب اطلاعات صفحه با عنوان " فتوگرافی پزشکی طب نگار " نیستید و یا اگر از طرف ایشان اجازه دریافت حساب مدیریت، ویرایش و حذف این صفحه را ندارید حتما و حتما با کلیک کردن در این قسمت از این بخش خارج شوید .

یک گزینه انتخاب کنید:

توضیحات خود را در این قسمت زیر بنویسید:

{{ titlereportfile }}از طریق فرم زیر می توانید در سایت ثبت نام کنید
حداقل 5 کاراکتر
حداقل 5 کاراکتر
حداقل 6 کاراکتر
حداقل شش حرف باید وارد کنید
انجام ثبت نام به منزله پذیرش قوانین سایت می باشد.
اگر تاکنون در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید .

شماره چهار رقمی پیامک شده را وارد کنید

{{vbazyabikardan2 }}

{{ messagebazyabi }}

کد چهار رقمی به شماره {{bazyabikardan}} ارسال شد . در صورت عدم دریافت آن لطفا ابتدا {{counter}} ثانیه دیگر صبر کنید و بعد سپس می توانید مجدد امتحان کنید .
برای ارسال مجدد کد چهار رقمی به شماره {{bazyabikardan}} لطفا اینجا را کلیک کنید . . {{mesvaziatemobile }}

با موفقیت ثبت شد ولی در صورت دلخواه دلیل خود را برای رای دادن به این عزیز بیان کنید؟

{{ meslogin }}
بخش ورود به سایت

اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید با کلیک کردن در این قسمت به بخش ورود به سایت بروید و از آن قسمت وارد سایت شوید ولی اگر تاکنون در سیستم ثبت نام نکرده اید با کلیک کردن در این قسمت به بخش ثبت نام رفته و در سایت ثبت نام کنید .

برای رای دادن به فتوگرافی پزشکی طب نگار باید حداقل یک دسته بندی را با کلیک بر روی هر گزینه انتخاب کنید

رای و نظر کلی

به فتوگرافی پزشکی طب نگار از یک تا 5 چه رأی می دهید ؟ برای انتخاب رای بر روی ستاره ها کلیک کنید و در آخر بر روی ثبت رای کلیک کنید.

رای انتخابی فعلی شما {{rating.current}} از {{rating.max}} است.

1(خیلی بد)، 2 (بد)، 3 (متوسط)، 4 (خوب)، 5 (عالی)

دسته های انتخابی شامل رای و نظر کلی می باشد برای تغییر آن می توانید اینجا را کلیک کنید
هنوز شما دسته ای برای انجام عملیات نظر دادن/رای دادن انتخاب نکرده اید که باید برای این کار حتما یکی از دسته بندی های موضوعات را با کلیک کردن در این قسمت انتخاب نمایید .

بارگذاری تصویر مرتبط با رای یا نظر خودتان ...ورود با شماره موبایل یا شماره ملی
ابتدا باید شماره موبایل خود را از طریق پیامک تایید کنید که برای انجام این کار باید روی دکمه زیر کلیک کنید
برسی نهایی قبل ثبت نوبت
آیا مطمئن هستید که می خواهید برای تاریخ {{dt| jalaliDatea:'jYYYY/jMM/jDD'}} ، راس ساعت {{saatereserv}} نوبت بگیرید ؟
بله مطمئن هستم و ثبت شود بله مطمئن هستم و پرداخت با درگاه بانک بله مطمئن هستم و پرداخت با درگاه بانک خیر مطمئن نیستم

شما یک نوبت پرداخت نشده برای {{tabblefirst.reservation_start| jalaliDate:'jYYYY/jMM/jDD HH:mm'}} به ثبت رسیده است .

این نوبت قبلی حذف شود و نوبت جدید پرداخت شود این نوبت قبلی حذف شود و نوبت جدید پرداخت شود همین نوبت قبلی را پرداخت می کنم
بر روی گزینه انتخابی کلیک کنید
بر روی گزینه انتخابی کلیک کنید